O nas

Jesteśmy grupą ludzi, mieszkańcami Piekar Śląskich, którzy postanowili zabrać głos w sprawie  nie tylko tego, co w mieście się dzieje, ale przede wszystkim, tego czego w Piekarach nie ma.

Naszym celem jest  prezentowanie faktów oraz  podglądów, pomysłów, opinii, które nie zawsze będą zgodne z obecnie obowiązują linią polityczną. Oczywiście wszystko, to jest osadzone w obszarze i granicach miasta Piekary Śląskie. Stąd między innymi nazwa PIEKARSKI REWERS. Nie oznacza to, że będziemy występować przeciw komuś. Chcemy jedynie, aby nasz czytelnik poznał różny punkt widzenia na ten sam temat. Dlatego nie ograniczamy się do publikowania własnej optyki, ale w zakładce INNI PISZĄ będziemy zamieszczać artykuły  z innych stron internetowych oraz innych mediów, wchodząc z nimi w polemikę.

Chcemy, aby nasz czytelnik był świadomym uczestnikiem życia politycznego w naszym  mieście, aby w ten sposób tworzył lepsze, bardziej przyjazne miasto. Chcemy zachęcić do czerpania pełnymi garściami z demokracji – bo jej solą jest polemika, a jej wyrazem jest władza ludzi.

Gorącą zapraszamy do współredagowania PIEKARSKIEGO REWERSU, naszych czytelników, poprzez wysyłanie komentarzy czy maili. Stworzyliśmy tę stronę dla Was, a Wy swoim głosem, na lepsze, zmieniajcie nas, naszą stronę, władzę w mieście oraz całe miasto.

Zasady obowiązujące w Piekarskim Rewersie

 1. Komentarze o charakterze wulgarnym i obraźliwym będziemy usuwać, a osobę komentującą, która po ostrzeżeniu jeszcze raz dopuści się takiego zachowania będziemy blokować.

 2. Komentujemy treść artykułu, krytykujemy poglądy, zachowania jego autora, bohaterów artykułów lub komentatorów. Za niepożądane uważamy wycieczki personalne pod adresem osób lub instytucji. Wszelkie tego typu komentarze będziemy usuwać. Autorów komentarzy, którzy nie dostosują się do naszych zasad również będziemy blokować.

 3. W komentarzach odnosimy się do jego treści. Wszelkie komentarze, które ustosunkowują się do tematów niezwiązanych z treścią artykułu będziemy usuwać.

 4. Zastrzegamy sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które w swej treści będą odnosić się do innych stron lub będą w jakikolwiek inny sposób promować strony internetowe, artykuły, rzeczy lub usługi. Jeżeli dołączacie linki, to róbcie to rozważnie, aby ich charakter odnosił się do treści artykułu i był związany z komentarzem.

Mamy nadzieję, że powyższe uwagi pozwolą uniknąć nieporozumień, uporządkują komentarze oraz przyczynią się do tego, że dyskusja będzie prowadzona w sposób kulturalny i merytoryczny.

Komentarze

10 komentarzy

 1. Powodzenia! Od dawna taka strona była potrzebna.
  Piszcie, pokazujcie, demaskujcie błazenadę obecnych władz.
  Coraz więcej piekarzan powinno poznać ich prawdziwe oblicze.
  Trzymam kciuki!

 2. Nawet nie wiecie Państwo ,jak dobrą pracę już wykonaliście dla społeczności Piekar Ślaskich!
  „Piekarski rewers” jest jak łyk prawdziwego powietrza i odtrutką dla manipulacji K.T i cenzury w Radio Piekary!

 3. O nas, czyli anonimowy admin i kto jeszcze? Kto jest tym dziennikarzem tworzącym tu artykuły? Nie dowiecie się tutaj na ten temat nic. Absolutnie nie podawajcie żadnych swoich danych. Formularz kontaktowy wymaga imienia i nazwiska. Podajecie swoje dane osobom fikcyjnym, anonimowym, ukrywającym swoją tożsamość. Dodatkowo na tym portalu nie ma żadnego regulaminu, ani polityki prywatności. Nie wiecie, gdzie trafią Wasze dane i jak zostaną wykorzystane.

  1. Eh, naprawdę ktoś ci chyba musi płacić za tak marne starania…
   Tak cię boli, że niektórym ludziom zależy na alternatywnych źródłach informacji, które są sprawdzone i jeżeli czyta się je ze zrozumieniem to są zawsze prawdziwe? (W przeciwieństwie do twoich dziwacznych interpretacji, które mijają się z prawdą o lata świetlne.)

   Pozdrawiam

   1. nie, po prostu jak ktoś jest chory z nienawiści, to snuje scenariusze z kosmosu, byle pasowały do obrazu, który powstał w jego głowie, nieważne, że nie mają z rzeczywistością nic wspólnego. Sęk w tym, że nie można tak po prostu postępować z drugim człowiekiem, nie dosyć, że to jest nieetyczne, to jeszcze są na to odpowiednie paragrafy.

    1. @Wojt
     Serio?! Myślę że bardzo dobre i osrożne zachowanie, tylko osoba nierozsądna podałaby swoje dane wrażliwe (a takimi śa imie, nazwisko 🙂 ) na stronie o której nikt nic nie wie. Człowiek wykazał się i słusznie, brakiem zaufania za co został przez Was obeśmiany.
     No i na pewno przez to że sa to osoby całkowicie anonimowe to nie można ich zaliczyć do grona tych „sprawdzonych” i „prawdziwych” jak to Pan pisze.

     @NG
     Całkowicie sie z Toba zgadzam, aczkolwiek jest to szczyt hipokryzji mówić o etyce i paraghrafach w waszym wykonaniu.
     Należy tylko być cierpliwym i czekać, jak spokojnie je poznacie bliżej @admnin
     bo to Wy najlepiej wiecie gdzie i jakie kłamstwa wypisywaliście 🙂 tak więc ja sobie spokojnie czekam……..

     Pozdrawiam

Dodaj komentarz