Poseł Jerzy Polaczek kandydatem na urząd Prezydenta Miasta Piekary Śląskie

16-08-2018

„To miasto moich rodziców i dziadków. Tu cieszyłem się dzieciństwem, tu dorastały moje dzieci. Dla naszej społeczności rozwijałem talenty, angażowałem się społecznie
i pracowałem zawodowo jako wiceprezydent miasta i jako radny. Tutaj poznałem najwspanialszych ludzi! „

Polaczek obrazek

Poseł Jerzy Polaczek oficjalnie poinformował, że będzie ubiegał się o urząd Prezydenta Miasta Piekary Śląskie. Jest osobą nietuzinkową. Od zawsze postrzegany, jako polityk o poglądach konserwatywnych. Nigdy nie sprzeniewierzył się tym wartościom. Znany nie tylko w Piekarach Śląskich, ale w całych regionie. Należy do najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych polityków Prawa i Sprawiedliwości. Od 31 października 2005r. do 5 maja 2006 r. sprawował urząd ministra transportu i budownictwa w rządzie Kazimierza Marcinkiewicza, a od 5 maja 2006r. po rekonstrukcji rządu objął funkcję ministra transportu. W rządzie Jarosława Kaczyńskiego pełnił funkcję ministra transportu. Sprawując najwyższe urzędy w państwie nigdy nie zapomniał o swoich korzeniach.

„Piekary Śląskie to moja Mała Ojczyzna, to mój rodzinny dom…. Dla mnie to naturalne, że pracując dla Śląska i Polski jako poseł na Sejm RP, trzeba wypełniać obowiązki wobec swojej Małej Ojczyzny. Jestem Piekarzaninem, to zobowiązuje!”

Jerzy Polaczek dał się poznać, jako człowiek konkretny i pracowity. Są to wartości, które wyniósł z rodzinnego domu, miasta i Śląska. Tradycyjna rodzina należy do dóbr najważniejszych. Uważa, że zawsze warto postawić na człowieka z jego dążeniami i aspiracjami.

„Miasto to przede wszystkim mieszkający w nim ludzie, ich dążenia i aspiracje. Uważam, że trzeba je chronić, budować i rozwijać, a piękno tworzone przez kolejne pokolenia Piekarzan powinno być nadal pielęgnowane.”

Tekst
Każdy mieszkaniec Piekar Śląskich wie, kim jest Jerzy Polaczek. Piekarzanie , jego rówieśnicy, znają go od dziecka. Razem chodzili do szkoły, grali w piłkę. Tu nawiązywały się pierwsze przyjaźnie i miłości.

Prywatnie jest żonaty (żona Małgorzata), mają troje dzieci: Annę, Rafała i Michała. Jego hobby, to turystyka górska i literatura.

Poseł Jerzy Polaczek urodził się 24 sierpnia 1961 roku w Piekarach Śląskich.

W roku 1986 obronił pracę magisterską na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, a w roku 1991 ukończył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach. Podczas studiów zaangażował się w działalność Niezależnego Zrzeszenia Studentów.

W latach 1986 – 1990 pracował jak inspektor w spółdzielni mieszkaniowej. W 1987 roku odbył służbę wojskową.

Jest jednym z założycieli Komitetu Obywatelskiego w Piekarach Śląskich, w latach 1989 – 1990 pełnił funkcję jego Przewodniczącego. Jako jeden z kandydatów z list wyborczych Komitetu Obywatelskiego został w 1990 roku radnym Miasta Piekary Śląskie.

Wybrany w 1990 roku Wiceprezydentem Piekar Śląskich pełnił tę funkcję do roku 1998, kiedy z racji uzyskania mandatu poselskiego zrezygnował ze stanowiska. W latach 1990–1997 był Delegatem do Sejmiku Samorządowego Województwa Katowickiego, a w latach 1993 – 1994 pełnił funkcję Członka Prezydium tegoż Sejmiku.

Od 1991 roku poseł Jerzy Polaczek związany jest z nurtem konserwatywnym. Współzałożyciel Krajowego Komitetu Konserwatywnego. Jako wiceprzewodniczący Koalicji Konserwatywnej startował do Sejmu z listy wyborczej Akcji Wyborczej Solidarność. Pełnił funkcję posła ziemi śląskiej nieprzerwanie od 1997 roku. Członek klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości.

W roku 2000 Kolegium Instytutu Pamięci Narodowej wybrało go na kandydata na stanowisko Prezesa tegoż Instytutu. Przy stanowczym sprzeciwie posłów SLD wobec swojej kandydatury oraz w sytuacji zagrożenia powołania do życia Instytutu Pamięci Narodowej zrezygnował z ubiegania się funkcję Prezesa IPN.

W 2011 roku uzyskał mandat poselski, tym razem kandydując w okręgu gliwickim, a w 2015 został ponownie wybrany do Sejmu, powracając do okręgu katowickiego.

Obecnie w parlamencie pełni funkcję wiceprzewodniczącego Komisji Infrastruktury oraz zastępcy przewodniczącego Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych

Komentarze

66 komentarzy

 1. Znowu autorem wszechobecny, wszystkowiedzący admin. Oczywiście jest to osoba wiarygodna, która nie ukrywa swoich danych. To jest dziennikarstwo na najwyższym poziomie. Nikt tu oczywiście nie jest przeciwko komuś i nikt tu nikogo nie promuje. Parodii ciąg dalszy.

 2. Wreszcie jakiś poważny kandydat z osobistymi osiągnięciami i sukcesami – zarówno samorządowca (współtworzył piekarski samorząd po 1989 roku) jak i parlamentarzysty i i ministra (dzięki niemu Piekary mają bezpośredni wjazd na autostradę !). Oby więcej takich było w naszym życiu publicznym. Dosyć tego naszego duetu od lansu i fajansu.
  Czas na fachowca z doświadczeniem !

  1. Manipulacja na największym poziomie. Wszystkiego się można spodziewać po twórcach tego portalu, ale podszywać się pode mnie? To już nie jest manipulacja, to jest obraz rozpaczy. Każdy, kto przeczytał wszystkie moje wypowiedzi wie, że nigdy bym takiego czegoś nie napisał. Ten pan już rządził w rządach PIS, jako minister Transportu i Budownictwa w rządzie Kazimierza Marcinkiewicza. Każdy Piekarzanin niech przypomni sobie, co wtedy zrobił dla Piekar.

   1. Budowa wjazdu na autostradę rozpoczęła się w 2011 roku.
    ” Od 31 października 2005 do 5 maja 2006 był ministrem transportu i budownictwa w rządzie Kazimierza Marcinkiewicza. 5 maja 2006 po rekonstrukcji gabinetu, objął funkcję ministra transportu. 7 września 2007 został odwołany z urzędu ministra transportu z jednoczesnym powołaniem na sekretarza stanu w Ministerstwie Transportu i kierownika resortu. 12 września 2007 Lech Kaczyński powołał go ponownie na stanowisko ministra transportu.
    W wyborach parlamentarnych w 2007 po raz czwarty został wybrany na posła, otrzymując w okręgu katowickim 56 018 głosów. W listopadzie 2007 zrezygnował z zasiadania w Komitecie Politycznym PiS, a w grudniu tego samego roku z członkostwa w partii. W październiku 2008 został członkiem koła poselskiego Polska XXI, a w październiku 2009 członkiem utworzonego tego samego dnia koła parlamentarnego „Polska Plus”. 9 stycznia 2010 na kongresie założycielskim wybrano go na prezesa zarządu partii Polska Plus. 25 września 2010 wraz z innymi członkami Polski Plus, po samorozwiązaniu tej partii, przystąpił ponownie do Prawa i Sprawiedliwości[1]. W wyborach parlamentarnych w 2011 ponownie uzyskał mandat poselski, tym razem kandydując w okręgu gliwickim i otrzymując 22 310 głosów[2].
    W 2015 został ponownie wybrany do Sejmu, powracając do okręgu katowickiego i zdobywając 18 429 głosów[3]. ” Wszystko na temat.

    1. Ten pan z polityki zrobił sobie po prostu sposób na życie. To, co dzisiaj się tutaj dzieje jest tylko kontynuacją jego strategii życia, przy wykorzystaniu jak już to ktoś określił „pożytecznych idiotów”. 😉

     1. Widza, że Adrian numerr 1 to jest fachowiec z prawdziwygo zdarzynio. W dodatku ino łon może używać swojego imienia,hie hie. Chopie, powyim ci, mosz odwaga oskarżać i oczerniać porządnych ludzi, żeby ciebie takie co kiedy niy spotkało.

     2. Jak już pisałem, wiem kim jesteś człowieku, który to wszystko piszesz pod różnymi nickami. Jak już pisałem spójrz sobie w lustro, bo kiedyś spojrzysz w oczy Boga. Wtedy z Twoją moralnością szału raczej nie będzie. Wiesz, co tutaj wyprawiasz i pamiętaj, zostaniesz z tym do końca życia. Spowiedź nie cofnie popełnionych czynów. Wyrzutów sumienia raczej nie posiadasz, ale sprawiedliwość kiedyś Cię dosięgnie, od Najwyższego. Dziwi mnie, że masz tego świadomość i tak postępujesz, ale Twoja sprawa.

     3. Szanowny Panie Adrianie,
      Od lat borykam się z pustką. Nie potrafię odnaleźć powołania, znaleźć i poznać siebie. A tu nagle napotykam Pana… człowieka ze zdolnościami – wiedzącego. Czy na podstawie tego komentarza, treści i interpunkcji może Pan stworzyć mój profil osobowościowy. Chciałbym się dowiedzieć kim tak naprawdę jestem. Będzie wdzięczny. Pozdrawiam

 3. A ja będę głosować na tego pana. Wszyscy, byle nie ostała się u władzy osoba, która dzisiaj pociąga za sznurki. Mam staroświeckie, konserwatywne poglądy, z których wynika, że u władzy zasiadać powinien człowiek na poziomie kultury dużo wyższym niż osobnik w kolarkach i rowerkiem pod pachą, wbiegający do ratusza bez słowa „dzień dobry” dla swych urzędników, a wręcz zatrzaskujący im drzwi przed nosem. Choćby nie wiem, jak duży i głęboki basen wybudował, dla mnie zawsze będzie człowiekiem o wielkiej pysze i chamskim zachowaniu wobec ludzi o innych niż swoje, poglądach. Dlatego oddam głos panu Jerzemu Polaczkowi.

 4. Dla mnie zasadniczym tematem pt na kogo zagłosować jest odpowiedz pana Polaczka czy w przypadku jego wygranej zastępcą będzie np pan Korfanty?
  Czy pan Polaczek może w tej sprawie się wypowiedzieć?

 5. Uważam , że raczej Pan Przywara jak wygrałby to vice będzie Pan Korfanty tak mi się wydaje bo to jest jego ugrupowanie Ja też mam nadzieję, że wreszcie ktoś kompetentny doprowadzi ten chaos do ładu, Bardzo mi przykro ,że Pani Sława nie interesowała się tym co się dzieje ale jak sama mówiła że są duetem , Turzański to Uminska, Umińska to Turzański , naprawdę szkoda , Więc mój głos i mojej rodziny Pan Polaczek ma . Bez wartości nie zrobi się nic, a wiedza i doświadczenie będą tu potrzebne , żeby uratować to co pozostało . Każdy kto wygra będzie mieć niezmiernie ciężko , i tyle .

  1. niestety tak – nowy prezydent będzie miał ciężko, bo wszystko wskazuje na to, że będzie dużo do „posprzątania” :(. Nawet trudno zazdrościć takiego „honoru”…

 6. Ależ głosujcie sobie admini, wszelcy NG, i oczywiście wielu o różnych nickach. Dziwnym trafem wszyscy stosują ten sam ton wypowiedzi, wychwalając pod niebiosa pana Polaczka. Czyżby to pisała jedna i ta sama osoba? Nigdy się nie dowiemy, bo na tym portalu wszystko tworzą anonimowe duchy. Ten pan z polityki zrobił sobie sposób na życie. Od lat żyje z przeskakiwania ze stołka na stołek. Wybory w Piekarach to jest sposób, żeby ta ciepła, dobrze płatna posadka, przedłużyła się o następne 4 lata. Potrzebuje do tego propagandy i właśnie do tego służy ten portal.

  1. Zupełnie jak w „Uchu Prezesa”, również Pan Turzański ma jak widać swojego wiernego Adriana … :))
   Otóż drogi Adrianie – kim jesteś to też jest jasne – w końcu tak sprawne dziennikarskie pióro – w Piekarach jest tylko jedno i widać Cię bardzo swędzi przy tym urzędniczym biurku. Nie oszczędzasz się chłopie – nawet na urlopie :)))
   Musisz przyjąć – tak na wszelki wypadek, że oprócz takich jak Ty wielbicieli Atrakcyjnego Duetu Sława i Krzysztof – są też mieszkańcy Piekar, którzy w Urzędzie Miasta radzi by widzieć kogoś zupełnie innego – np. Posła Polaczka. Niech wygra lepszy program a nie nie lepsza PR’owska piana.

 7. Dla mnie Pan Jerzy to poprostu dobry człowiek przekonalam się osobiście. I choć daleko mi do polityki oceniam go jako człowieka. Poznałam również Pana Turzanskiego, który jakby mógł zakneblowalby nam usta i wyruszyl w kosztowne podróże. Jako Piekarzanka nie jestem zadowolona z kadencji tego duetu. Moj glos i mojej rodziny oddaje na Jerzego Polaczka.

  1. Droga Piekarzanko. Możesz mi napisać, jak sobie zrobiłaś taki piękny niebieski nick? Nigdzie w opcjach tego nie widzę. Cyba takie możliwości ma tylko admin. 😉

 8. Pan poseł Jerzy Polaczek startując w tych wyborach położył wszystko na jednej szali. Piękny życiorys i konkretne osiągnięcia. To, że wygra to pewne! Chodzi tylko o to, z jaką przewagą.
  Obecnie urzędujący duet będzie walczył do upadłego różnymi metodami. Mają doświadczenie w tym zakresie z poprzednich wyborów. Prezydenta Korfantego „załatwił” program w TVP – To jest temat – o mieszkaniach, zlecony, jak szeptają wróble – przez kolegę wiceprezydenta z telewizji. Tyle, że kolega już w TV nie pracuje. Teraz bierze pieniądze ze szpitala miejskiego, podległego Turzańskiemu. Fakt, że TVP Katowice poinformowała o działaniach CBA w urzędzie może świadczyć, że duet utracił wpływy w telewizji. A to dopiero początek.

 9. Dla mnie Pan Jerzy to poprostu dobry człowiek przekonalam się osobiście. I choć daleko mi do polityki oceniam go jako człowieka. Poznałam również Pana Turzanskiego, który jakby mógł zakneblowalby nam usta i wyruszyl w kosztowne podróże. Jako Piekarzanka nie jestem zadowolona z kadencji tego duetu. Moj glos i mojej rodziny oddaje na Jerzego Polaczka.

  1. Następna fikcyjna koleżanko, Piekarzanko123, wytłumacz mi skąd masz uprawnienia do zmiany koloru nicka. Nie ma tego w opcjach dostępnych dla komentujących. Trzeba mieć po prostu prawa administratora tej strony. Polecam wszystkim o wiedzy z IT. Twoje poniższe wpisy świadczą tylko o tym, że Ty po prostu Boga masz za nic, deklarując coś innego. Posługujesz się manipulacją, podszywasz się pod kogoś innego, to jest jedno wielkie oszustwo. Kontynuuj zatem tę zabawę w kotka i myszkę. Widzę, że żyjesz tylko polityką i światem ziemskim. Zaprzeczasz swoim postępowaniem wszystkiemu, o czym próbujesz nas przekonać.

   1. „wypuścić szmatławca pogrążającego opozycje ponieważ tym razem będzie to grozić kryminałem.”. Tyle, ile nienawiści jest w Tobie, to trudno okiełznać. Próbujesz stworzyć swój obraz na wzorowego katolika, broniącego wiary. To staje w sprzeczności z Twoim postępowaniem. To, co tutaj wyprawiasz, katolikowi nie powinno mieścić się w głowie. Tak to niestety jest, że szatan próbuje zniszczyć kościół od środka.

   2. „Patrząc z boku” to tylko Twój kolejny anonimowy nick, człowiek o średniej inteligencji się w tym połapie. Nie piszę tego, żeby robić na złość. Piszę tylko dlatego, że to jest oszustwo, które Bogu na pewno nie ujdzie. Chyba, że to naprawdę Ty jesteś wyznawczynią szatana.

   3. Widać, że brniesz dalej w to zło. Po tym, co już zrobiłaś, jak daleko to zaszło, nie ma odwrotu. Anonimowej osobie nic nie udowodnię, jednak wiem, z kim rozmawiam. Dlatego zwracam się do Twojego sumienia. Jeżeli wierzysz w Boga, skończ oszukiwać, podszywać się pod inne osoby. Chcesz popierać kandydata w wyborach, rób to otwarcie, bez fałszu, manipulacji. To jest wolny kraj i nikt Ci nie zabrania tworzyć portalu ukierunkowanego pod partię polityczną. Możesz wspierać kogo chcesz, bez okłamywania ludzi. Jednak trzeba potrafić się otwarcie przyznać do swoich poglądów. Przywołany Turzański, wiadomo kogo wspiera, ale przynajmniej nic nie ukrywa. Nie jestem ani za nim, ani za nikim innym. Jednak jakichś podstawowych zasad przyzwoitości należy przestrzegać.

    1. Zupełnie jak w „Uchu Prezesa”, również Pan Turzański ma jak widać swojego wiernego Adriana … :))
     Otóż drogi Adrianie – kim jesteś to też jest jasne – w końcu tak sprawne dziennikarskie pióro – w Piekarach jest tylko jedno i widać Cię bardzo swędzi przy tym urzędniczym biurku. Nie oszczędzasz się chłopie – nawet na urlopie :)))
     Musisz przyjąć – tak na wszelki wypadek, że oprócz takich jak Ty wielbicieli Atrakcyjnego Duetu Sława i Krzysztof – są też mieszkańcy Piekar, którzy w Urzędzie Miasta radzi by widzieć kogoś zupełnie innego – np. Posła Polaczka. Niech wygra lepszy program a nie nie lepsza PR’owska piana.

    2. Fajny jest ten Adrian sam sobie pisze posty sam sobie odpowiada sam ze sobą dyskutuje, widzi jakiegoś szatana, przy okazji trochę poobraza no i przede wszystkim wszyscy są wieloma twarzami Admina jak rzeczywiście to jest pracownik urzędu to naprawdę wiele tłumaczy 🤣😂

 10. Czytam niektóre komentarze, szczególnie Adriana ponieważ trzy czwarte wpisów od niego pochodzi i śmiać mi sie chce coraz bardziej,bo to Pan T. doprowadizl politykę w Piekarach do poziomu szamba, ze przypomnę dziecinne i na poziomie gimbazy nabijanie sie z sie z Korfantego, którego wcale nie bronię ale szacunek mu sie należy ponieważ jakby nie było to Piekarzanie go wybrali na Prezydenta przez trzy kadencje, te żałosne gify na temat radnego Papaji, wściekły atak na Radnego Zorychte, i na każdego który mu sie próbuje w jakikolwiek nawet najmniejszy sposób przeciwstawić i z kandydatury Polaczka cieszy mnie tylko jedno, ze tym razem nie da sie dzień przed wyborami złamać ciszy wyborczej i wypuścić szmatławca pogrążającego opozycje ponieważ tym razem będzie to grozić kryminałem. A co do tych cudownych inwestycji to cieszy mńie bardzo 20metrowe rolkowisko, wybieg dla psów, i uszczelnienie gumolitem basenu na MOSirze czekam tylko na to co powie Stare Osiedle jak po wyborach przelicza im fundusz remontowy i okaże sie ze bedą to najdroższe bloki w Piekarach ale ups to już będzie po wyborach 😉

 11. A nic nie będzie, prawie 50% nie płaci czynszu, jak dostaną do zapłaty 800 zł też nie zapłacą i co im zrobicie. No faktycznie po dupie dostaną ci co se mieszkania kupili, no ale trzeba było nie kupować. Większość co kupiła to są prości ludzie, w ogóle tam jest prosto. Ale jedno jest pewne będą mieli nareszcie centralne i to się liczy.

 12. Niestety tek różowo nie będzie, radzę poczytać na temat źródeł finansowania tej inwestycji i podzielić to przez liczbę mieszkań ale z jednym sie zgadzam za wszystko zapłacą Ci co wykupili mieszkania na własność a centralne w żadnym mieście i w żadnej dzielnicy nie jest za darmo 😉

 13. A ciekawe jak ktoś ma wykupione i nie chce centralnego bo ma swoje to też za innych – wszystkich bedzie płacił? Niech każdy płaci za siebie, a nie to nie Robin hod, że zabrał bogatym a dał biednym. Bo wszyscy jesteśmy biedni. Słuchajcie, jak nam dowalą to idziemy o niego mieszkać to tego naszego Robina.

 14. Cześc, to ja Andrzej
  To jest albo masa troli albo na prawde jeden admin 🙂
  Jak chcecie tak na prwade poczytac co piekarzanie mysla, to wejdzcie sobie na FB, grupa Piekary i Piekary Piekary
  nie ma tam ani jednego głosy za Poloczkiem 🙂 wszyscy pisza żeby [email protected]#$% i to jest suweren (młodzi i wykształceni) który pokaże Wam admin i Panie Jerzy w Pazdzierniku gdzie wasze miejsce

  tu mozna wejsc i poczytac wasze łzy 😀

  1. ja, bylech tam,ino 4 osoby naokraglo komyntuja, a admin niestety wszystkich obrazo, a sam obrazalski jes jak dziolcha. To jest forum ino dla tych,co sie z nim zgodzaja.

   1. chyba nie, ja sie naliczyłem ponad 37 komentarzy na nie dla Poloczka i tylko 2 na tak, tak działa suweren 😀
    No i nie ma żadnych kłotni, co najwyżej wymiana zdań więc nie kłam tak, bo pomyśle że jesteś paskiem tvp 🙂

  1. No mają bekę… Na jednym forum mają bekę, a tu rozmawiamy o konkretach. Niektóre osoby co prawda próbują zaniżać poziom, ale proszę mi wierzyć – że to w niczym nikomu nie przeszkodzi, by komentować dalej.

   Dobrego dnia 🙂

 15. Andrzeju, tu jest taka hybryda, troll, co się adminem nazywa. To człowiek o wielu twarzach, bo raz jest adminem, raz jest NG, raz Piekarzanka123 o niebieskim, administratorskim nicku, raz znowu niebieski Henryk. Do wyboru do koloru, a zabawa tutaj w kotka i myszkę trwa. Tylko z prawdą i etyką dziennikarską nie ma to nic wspólnego. Ten admin, nawet pisze, że nie jest tym adminem, o którym mówię, że go znam, a jednak wie, że jestem na urlopie. Normalnie, jakieś medium z tego admina. Przynajmniej moja żona, jak to poczyta, będzie miała niezła polewkę.

   1. Jak zwykle żadnych konretów, jest CBA bo jest podejrzenie ale nie ma póki co wyroku.
    Jak będzie wyrok to wtedy porozmawiamy bo póki co to ludzie mają poewkę chyba z Ciebie.
    Ale ok hur dur kamieniujmy parę prezydencką!!!

    Jak Duda uniewinnia przed wyrokiem tak i Wy skazujcie przed wyrokiem!!

    1. Hehehe, to jest naprawdę słabe z Twojej strony posługiwać się moim nickiem. Ja tego nie robię, ale cóż. Ludzie są różni i mają różne upodobania..

     Mam nadzieję, że administracja zablokuje użytkownika, który zaśmieca forum i uniemożliwia zdrową dyskusję tutaj 🙂

     Pozdrawiam serdecznie.

     NG

     1. Jak to, przecież Ja to Ja o czym ty mówisz?
      o nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee w 36mln kraju znalazły sie dwie osoby o imieniu i nazwisku rozpoczynającym się tymi samymi literami, gooooooddaaaaaamn

 16. A czy szanowny Pan admin bądz Pani adminowa mogą nam przypomnieć co sie stało z
  Monika Lisińska-Kotowicz (PiS) ??? protegowaną Pana Poloczka 🙂 po wyborach w PIekarach? hmm?
  to jest kwintesencja tej Pisoff-skiej obłudy i zakłamania.

  1. godos o tym, że łona była oszustka bo niy mieszkała w Piekarach. A Turzanski to jest Piekorzanin, niy moga, nojpirw Tarnowksie Gory, potym Chorzów..i Piekary, za kilka lot nie wiem co jesce…. Teroz sie buduje na Chechle, to jo ni wim, czy bydzie mogl byc vice eheeeehe.W obecnyj wladzy najgorsze jes chyba to,ze zaczyno ginac lod tego samego miecza, ftorym dali rada wygrac.

  1. No tak, poziom konwersacji 1 klasa podstawówki 😉 przykro mi bardzo że tylko w ten sposób jesteś w stanie rozmawiać a nie odpowiadać konkretami na konkretne pytania.
   Lepiej udać głupca i że nic się nie stało.
   Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia

 17. Jestem bankowcem, i ta kwota robi na mnie wrażenie 100 000 000 zł
  A co do poziomu to załóż japonki, i idź nas reprezentować do rausza! Bo niestety mamy takich a nie innych, ale przynajmniej jest wesoło ! Puki co

  1. Nie wierzę że jest Pan bankowcem, no chyba że na kasie albo jako ochroniarz w banku (bez obrazy dla wszystkich normalnych ) bo taki język to wątpie aby takim posługiwał sie ktoś na wyższym stanowisku, no chyba że Pan jesteś „misiewiczem” to wtedy to tak, jak najbardziej przystoi 😀

 18. Każdy ma prawo wierzyć, lub nie wierzyć, nie wiem o jakim języku Pan piszę, ale chyba posługujemy się innym językiem i się nie (dogadamy) a nawiasem to pisałem o tak zwanym Dress code, ale chyba jest to w Pana branży obce i nieznane.
  Dziękuję za dyskusję, ale jak już pisałem wyrażamy się innym językiem, miłego dnia.

  1. zle odczytałem Twoje intencje pisząc „idz do ratusza w klapkach”, przepraszam.
   A co do mojej branży, to nie ma wymogu, jest ciągły casual 🙂 bardziej przykłada sie wagę do umiejętności niż wyglądu, nie ma opcji że „co do nie umiesz to do wyglądasz” 😉 u nas tak to nie działa

   1. Pan się czepia, a sam ma Pan problemy z zachowaniem poprawnej interpunkcji i ortografii. To chyba wynika z tego stylu „casual” w Pana firmie 😉

    1. No cóż, ja zarabiam pisaniem ale kodu, on musi mieć ‚swoją specyficzną interpunkcję’
     Odpisując Wam nie przykładam zbytniej wagi do tego, aby Wam sie podobało, bo są ważniejsze sprawy niz interpunkcja a nie chcę zbytnio odrywać się od parcy. Jednakże tak mnie irytujecie że nie jestem w stanie się powstrzymać.
     Ja, w przeciwieństwie do Was zauważyłem Swój błąd, że pochopnie oceniłem i na stronie powiedziałem przepraszam 🙂 ale i tak sie przyczepicie, typowe 😀
     Wam to się chyba raczej nie zdarza zbyt często co?

     1. Mnie to w ogóle nie przeszkadza i nie zwróciłabym Panu uwagi, gdyby Pan nie był złośliwy dla innych. Pozdrawiam!

   1. Ale on mówi o tym co wydychasz a nie z pieca, to co innego. Dwutlenek węgla z wydychanego powietrza nie słyszałeś o tym?. To jak np. w szkole na zajęciach czujesz się zmęczony, że nie umiesz myśleć to właśnie o ten dwutlenek węgla chodzi, za granicą w szkołach dzieci z klas wychodzą i wtedy przewietrzają żeby się tego pozbyć, wtedy dzieci znowu wchodzą, lub są takie specjalne kanały żeby się tego pozbyć. To nie jest nowość, a ogrzewanie podłogowe też nie jest dla każdego, wszystko można przeczytać w internecie, są badania potwierdzające. Facet ma rację, jedynie z tymi „czakrami” to dla mnie jakaś niezrozumiałość, nie uznaję tego, ale pozostałe informacje są ok.

    1. CO2 ok tu się zgodzę.
     On tu porusza jeden ciekawy temat o którym już rozmyślałem. Nie wyobrażam sobie budowy domu za grube pieniądze bez inwestycji w licznik Geigera i sprawdzenia tego co się kupuje.

 19. Szkoda, że nasze miasto nie spłodziło jeszcze klasycznego prawicowca chętnego do startowania w wyborach. Pozostaje wybierać z tego co jest … a z tego to na moje oko to Pan Polaczek ma najlepsze papiery do sprawowania władzy. Zobaczymy jak wyjdzie.

Dodaj komentarz